• Тел.: (068)3438498 | (067)4825860
  • Email: vitaliy.jazz.odessa@gmail.com

Про нас

Про компанію

Студія меблів «Jazz» понад 20 років на одеському ринку виготовлення меблів за індивідуальним проектом. Ми ростемо, працюючи на якість та розвиток, того ж домагаємось від наших помічників. Вся наша команда працює з метою задовольнити навіть найвибагливіших клієнтів у їхніх бажаннях та вимогах. Фахівці студії врахують усі Ваші побажання та виготовлять меблі, що ідеально підходять Вашому будинку.

Також ми готові запропонувати послуги для бізнесу, в якості меблів для підприємств громадського харчування, магазинів, аптек, дитячих садків та інших організацій.

Кожному бізнесменові (не має значення, виробниче підприємство чи сфера послуг) необхідно знайти хорошого постачальника та бути впевненим, що не буде збоїв у роботі.

Працюючи з юрособами, підприємцями та усвідомлюючи високий ступінь відповідальності за таке партнерство, студія меблів «Jazz» прагне виконувати свою роботу професійно та вчасно, головною мотивацією є можливість довгострокового співробітництва.

Дивлячись на вироби створені спільними зусиллями з нами:

  • вас охопить почуття комфорту, затишку та радості;
  • вам захочеться поділитись цією радістю з усім світом;
  • вам більше не захочеться їхати на відпочинок до іншої країни;
  • ваш маленький світ, створений спільними зусиллями з нами, даруватиме вам енергію та почуття душевного тепла.

Адже те, що робиться нашими фахівцями, згідно з вашими бажаннями та ідеями, створює найтепліші почуття радості та задоволення.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Професійна консультація

Професійна консультація та виїзд на об’єкт, де монтуватиметься замовлення, допоможе чітко визначити всі ваші побажання та правильно реалізувати їх в інтер’єрі

Індивідуальний підхід до клієнта

Точна відповідність усім вашим смакам і побажанням, адже розробка дизайну ґрунтується виключно на особистісних уподобаннях клієнта.
Виготовлений макет меблів дозволяє візуалізувати проект ще до початку роботи та заздалегідь оцінити загальний підсумок усіх вимог та внести потрібні корективи

Гарантія якості

Вам надається право вибору та можливість особистого контролю гідної якості матеріалів та фурнітури.
І що є у пріоритетах у кожного з нас, це раціональність матеріальних витрат

Ексклюзивність виробу

В результаті тісної співпраці клієнта та майстра з’являється унікальний предмет інтер’єру.
Коли ми виготовляємо меблі на індивідуальне замовлення, то отримуємо ексклюзивний продукт, в якому немає місця сумнівній якості та банальним штампам

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

НАШІ ПАРТНЕРИ