• Тел.: (068)3438498 | (067)4825860
  • Email: vitaliy.jazz.odessa@gmail.com

FAQ

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Середній термін виготовлення меблів з використанням ДСП становить 2 тижні. Кухні, ексклюзивні меблі, в залежності від типу фасадів, в середньому виробляються від 3-х до 6-ти тижнів.

Відразу після укладення договору на надання послуг з виготовлення меблів Ви вносите передоплату (як правило, 50% від загальної вартості меблів). Остаточний розрахунок проводиться безпосередньо за фактом установки.

Як основний матеріал використовуємо ламіноване ДСП, МДФ, дерево. Меблеві фасади можуть бути виготовлені за Вашим бажанням з більш різноманітного переліку: МДФ фарбований та плівковий, пластик, масив деревини, скло та багато іншого.
Також ми можемо виготовити ексклюзивні фасади із поєднання матеріалів.

Наш дизайнер створить для Вас тривимірну модель меблів у спеціалізованій програмі. Послуга є безкоштовною за умови укладання договору. Якщо ви хочете отримати проект на руки, вартість від 150 до 400 грн., залежно від складності та обсягу.
Виїзд на обмірювання є безкоштовними в межах Одеса +10км. Виїзд до інших міст здійснюється за додаткову плату, розмір якої залежить від відстані.

Так, ми надаємо знижки в залежності від обсягу замовлених Вами меблів. У кожному конкретному випадку можливість знижки та її розмір обговорюється окремо. Також у нас існують знижки, якщо Ви замовляєте меблі повторно.

У кожного предмета меблів, виконаного за індивідуальним проектом, різний розмір та конструкція. Індивідуальне проектування меблів передбачає виїзд дизайнера, створення нових креслень та 3D-проектів, деталіровки. Складання кожного разу різного виробу займає більше часу і сил, ніж складання однакових виробів при серійному виробництві. Усі ці нюанси впливають на вартість меблів.